Hakkımızda

sosrooms.com is a new meeting point that directs you, your visitors, to Booking.com at the time of your hotel booking. In this way, by logging in from our site, you can make all your reservations on Booking.com with Booking.com prices and conditions and without any additional cost to you.

With this partnership, sosrooms.com receives a commission for each reservation made on the Booking.com site and sent to the Booking.com site. All commissions earned by sosrooms.com are donated to HAYTAP. ( to stray animals of Turkey)

Booking.com releases monthly statistics on any reservations you’ve made on sosrooms.com, as well as sosrooms.com’s donations to HAYTAP.

Please visit https://www.haytap.org/tr/english-content to learn more about HAYTAP projects and how their funds are used.

sosrooms.com, siz ziyaretçilerini, rezervasyon aşamasında Booking.com sitesine yönlendiren yeni bir buluşma noktasıdır. Bu şekilde, sitemizden giriş yaparak Booking.com sitesinde, Booking.com fiyatları ve koşulları ile ve sizlere herhangi bir ek maliyet olmadan tüm rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Bu işbirliği ile sosrooms.comBooking.com sitesine yönlendirdiği ve Booking.com sitesinde yapılan her rezervasyon başına bir komisyon almaktadır. www.sosrooms.com sayfasına girmeden yaptığınız rezervasyonlardan ise Haytap’a herhangi bir bağış gelmemektedir. O nedenle mutlaka ilk giriş sayfanızın www.sosrooms.com olmasına dikkat edin.

sosrooms.com bu komisyonlardan elde edilen tüm kazancı, HAYTAP’a  bağışlamaktadır.

HAYTAP projelerinin neler olduğunu , gelirlerinin nerlerde harcandığını görmek için lütfen www.haytap.org sitesini de ziyaret ediniz. Daha fazla sorunuz için SSS bölümünü de inceleyebilirsiniz.